Mano mentorystė

Kiekvienas mes turime skirtingus iššūkius, skirtingus tikslus. Esu šalia tam, kad lydėčiau tavo keliu, bet netaikant bendrinio modelio, o atsižvelgiant į asmeninius tavo pasirinkimus.

Daugiau apie mane

Palydžiu kiekvieną individualiu  mentorystės keliu.
Pažadu tau, kad:

Laimingi klientai

5/5
Vesta nuostabi ir tokia išskirtinė, mano mentorė ir palydovė. Ji kaip draugė lemiama akimirka paguos ir palaikys, kai reikia ir paauklės ir į žemę sugražins. Vesta padėjo išryškinti finansinius sunkumus, išmokė planuoti dienotvarkę, susidėlioti prioriterus, to pasėkoje pagerėjo darbo rezultatai ir emocinė būsena. Ačiū tau Vesta, tikiuosi dar daug nukeliausim ir įveiksime kartu. Rekomenduoju, nepasigailėsite pasirinkimu, kad ir kokioje srityje su ja tektų bedrauti.
Vilma
Biotechnologinių projektų vadovė
5/5
Vesta - puiki savo darbo specialistė. Labai aiškiai įsigilna į kliento problemas, poreikius bei greit įvertina reikiamos pagalbos kiekį. Vesta labai atsakingai žiūri į savo darbą, nuolat ieško naujovių jame. Jos dėka pradėjau aiškiai išsigryninti savo prioritetinius darbus, planuotis laiką bei įsivertinti savo paslaugų kainą. Tikiuos kartu mes dar sukursime ne vieną abipusiai naudingą projektą.

Ieškai mentorės?

Užpildyk šią anketą ir aš susisieksiu su Tavim per 24 val.
Pirkinių krepšelis